Бесконтактный инфракрасный термометр, пирометр, c термопарой, до 850°C WINTACT WT323B
1 848 ₴
- В наличии
- Код: WT323B
Бесконтактный инфракрасный термометр, пирометр, c термопарой, до 850°C WINTACT WT323B
Пірометр WT323B відноситься до нової лінійки пірометрів компанії Wintact. Даний пірометр виконаний в захищеному кормусе і обладнаний кольоровим дисплеєм і круговим лазером. Перевага нової моделі полягає в можливості вручну настроювати коефіцієнт EMS в діапазоні від 0,1 до 1,00. Що дозволяє значно розширити область застосування (наприклад тепер ви можете ефективно вимірювати матеріали з блискучими поверхнями - алюміній, бронзу, сталь і багато іншого). Перевагами даної моделі є наявність функції УФ-лампи, можливість сигналізації різниці температур і сигналізація цвілі. Також до пирометру є можливість підключити термопару К-типу. З пирометром поставляється термопара До-типу з діапазоном вимірювання від 0 до 250℃.
| Характеристики: | |
|---|---|
| Диапазон измерения: | от -50℃ до 850℃ |
| Диапазон измерения термопарой: | от -40℃ до 500℃ |
| Разрешение: | 0.1℃ или 0.1℉ |
| Погрешность: | 1,5% |
| Коэффициент визирования: | 12:1 |
| Время отклика: | 500 мс |
| Спектральный диапазон: | 8-14 мкм |
| Коэффициент излучения (EMS): | от 0,1 до 1,00 |
| Лазерный указатель: | многолучевой |
| Определение минимального значения MIN: | есть |
| Определение максимального значения MAX: | есть |
| Определение разницы температур DIF: | есть |
| Сигнализация превышения High и Low значений: | есть |
| Функция хранения данных: | 100 записей |
| Термопара: | есть |
| Рабочая температура: | от 0 до +40℃ |
| Рабочая влажность: | 10-90% |
| Питание: | 2шт. 1,5В АAА |
| Габариты: | 177x108x49 мм |
| Вес: | 202 г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | wintact |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пирометр |
| Принцип действия | Инфракрасный |
| Тип визуализации | Текстово-цифровой/Графический |
| Единица измерения | °С/°F |
| Минимальный диапазон измерений | -50 |
| Максимальный диапазон измерений | 850 |
| Температурное разрешение | 0.1 |
| Погрешность, +/- | 1.5 |
| Минимальный спектральный диапазон | 8 мкм |
| Максимальный спектральный диапазон | 14 мкм |
| Время отклика | 0.5 сек |
| Определение минимального значения MIN: | есть |
| Определение разницы температур DIF: | есть |
| Определение максимального значения MAX: | есть |
| Коэффициент визирования: | 12:1 |
| Функция хранения данных: | 100 записей |
| Коэффициент излучения (EMS): | 0,1-1,0 |
| УФ фонарик: | есть |
| Термопара: | 0-250°С |
| Термогигрометр: | есть |
| Сигнализация превышения High и Low значений: | есть |
| Монитор | |
| Монитор | LCD |
| Цветность монитора | Цветной |
| Сохранение значения на дисплее | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Общие | |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Напряжение | 3 В |
| Длина | 153 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 43 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Материал упаковки | Картон |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип целеуказателя | круговой |
| Вес | 147 |
- Цена: 1 848 ₴









