Бесконтактный инфракрасный термометр (пирометр) -30-1350°C, 50:1, EMS=0,1-1
4 840 ₴
- В наличии
- Код: GM1350
+380 (66) 351-93-51
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Переваги та особливості інфрачервоного безконтактного термометру GM1350:
1. Великий діапазон вимірювання температури: від -30 до +1350℃
2. Універсальність застосування: пірометр моделі GM1350 оснащений функцією зміни в ручну коефіцієнта EMS. Завдяки цьому Ви можете використовувати даний прилад для вимірювання температури для більшості матеріалів. Все що Вам потрібно, це перед вимірюванням в ручну (дана процедура здійснюється натисканням кнопоак-стрілок вгору або вниз) вибрати потрібний для вимірюваного об'єкта коефіцієнт EMS (для багатьох матеріалів це табличні значення) в межах від 0,1 до 1,0 з кроком 0,01, навести прилад (допоможе прицілиться лазерний целеуказатель) і натиснути "Виміряти". Більшість бюджетних моделей не оснащені цією функцією і тому обмежені застосування зазвичай коефіцієнтом 0,95 (цегла, гума, дерево).
3. Міцний пило-і вологозахищений корпус
4. Коефіцієнт візування 50:1. Після діапазону температури і коефіцієнта EMS це, мабуть, самий важливий параметр, на який варто звертати увагу при виборі пірометра. Чим більше співвідношення, тим більше ефективно відстань роботи приладу. Так наприклад для моделі GM1350 це відстань до 20 м.
Пірометр моделі GM1350 це високоточний вимірювальний прилад неруйнівного контролю, призначений для роботи професіоналів в екстремальних умовах виробництва. Прилад відповідає всім Європейським стандартам якості пред'являються до даного типу обладнання. Якщо Ви шукайте для себе пірометр - Це буде відмінний вибір.
1. Великий діапазон вимірювання температури: від -30 до +1350℃
2. Універсальність застосування: пірометр моделі GM1350 оснащений функцією зміни в ручну коефіцієнта EMS. Завдяки цьому Ви можете використовувати даний прилад для вимірювання температури для більшості матеріалів. Все що Вам потрібно, це перед вимірюванням в ручну (дана процедура здійснюється натисканням кнопоак-стрілок вгору або вниз) вибрати потрібний для вимірюваного об'єкта коефіцієнт EMS (для багатьох матеріалів це табличні значення) в межах від 0,1 до 1,0 з кроком 0,01, навести прилад (допоможе прицілиться лазерний целеуказатель) і натиснути "Виміряти". Більшість бюджетних моделей не оснащені цією функцією і тому обмежені застосування зазвичай коефіцієнтом 0,95 (цегла, гума, дерево).
3. Міцний пило-і вологозахищений корпус
4. Коефіцієнт візування 50:1. Після діапазону температури і коефіцієнта EMS це, мабуть, самий важливий параметр, на який варто звертати увагу при виборі пірометра. Чим більше співвідношення, тим більше ефективно відстань роботи приладу. Так наприклад для моделі GM1350 це відстань до 20 м.
Пірометр моделі GM1350 це високоточний вимірювальний прилад неруйнівного контролю, призначений для роботи професіоналів в екстремальних умовах виробництва. Прилад відповідає всім Європейським стандартам якості пред'являються до даного типу обладнання. Якщо Ви шукайте для себе пірометр - Це буде відмінний вибір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benetech |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пирометр |
| Принцип действия | Инфракрасный |
| Тип визуализации | Текстово-цифровой/Графический |
| Единица измерения | °С/°F |
| Минимальный диапазон измерений | -30 |
| Максимальный диапазон измерений | 1350 |
| Температурное разрешение | 0.1 |
| Погрешность, +/- | 1.5 |
| Коэффициент теплового излучения | 0.95 |
| Тип целеуказателя | Точечный |
| Минимальный спектральный диапазон | 5 мкм |
| Максимальный спектральный диапазон | 14 мкм |
| Время отклика | 0.5 сек |
| Коэффициент визирования: | 50:1 |
| Функция хранения данных: | 80 записей |
| Определение максимального значения MAX: | есть |
| Определение минимального значения MIN: | есть |
| Определение разницы температур DIF: | есть |
| Определение среднего значения AVG: | есть |
| Сигнализация превышения High и Low значений: | есть |
| Монитор | |
| Монитор | LCD |
| Сохранение значения на дисплее | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Общие | |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Напряжение | 9 В |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Высота | 60 мм |
| Вес | 0.27 кг |
| Упаковка | Кейс |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 4 840 ₴







