



WINTACT WT81B. Люксметр, измеритель уровня освещенности с термометром и Bluetooth
1 320 ₴
1 293,60 ₴
- В наличии
- Код: WT81B-2
WINTACT WT81B. Люксметр, измеритель уровня освещенности с термометром и Bluetooth
WT81B новий цифровий люксметр виробництва компанії Wintact. Основним призначенням даного люксметри є вимірювання рівня освітленості і температури навколишнього середовища.
Особливістю WT81B є: невеликі розміри приладу, висока чутливість фотодатчика і мале споживання (до 200 годин роботи). Діапазон вимірювання освітленості: до 200000 Lux, температури – від -9,9°С до 49,9°С. Також WT81B оснащений функціями відображення мінімального і максимального значень вимірювання, автоматичного вимірювання, а для економії енергії батареї реалізована функція автоматическсого вимикання приладу при тривалому бездіяльності. Надійну роботу люксметри забезпечує високочутливий кремнієвий фотодіод, в якості датчика рівня освітленості.
ОСОБЛИВОСТІ люксметри WT81B:
• Вимірювання освітленості і температури.
• Висока чутливість і швидкість вимірювань.
• Яскраве підсвічування дисплея
• Функція відображення максимального, мінімального і середніх значень виміру
• Функція збереження результатів вимірювань
• Можливість вибору розмірності вимірювань: люкс або фут-кандела, °c або °F
• Можливість підключення по Bluetooth
| Характеристики: | |
|---|---|
| Диапазон измерения уровня освещённости: | от 0 до 200 000 Lux |
| Погрешность: | в диапазоне до 10000 Lux - ±3%; в диапазоне свыше 10000 Lux - ±4% |
| Диапазон измерения температуры: | от -9,9°С до 49,9°С |
| Погрешность измерения температуры: | ±1°С |
| Единицы измерения: | Lux/Fc, °С/°F |
| Скорость измерения: | 2 изм. в секунду |
| Функция сохранения результатов измерений: | в ручном режиме – 67 групп, в автоматическом – 1000 групп |
| Интерфейс: | Bluetooth |
| Диапазон рабочей температуры: | от 0 до 40°С |
| Питание: | 3шт. 1,5V ААА |
| Габариты: | 56X36X193 мм |
| Вес: | 110 г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | wintact |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный диапазон измерений | 200000 люкс |
| Длина | 193 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Высота | 36 мм |
| Вес | 0.11 кг |
| Состояние | Новое |
| Погрешность: | в диапазоне до 10000 Lux - ±3%; в диапазоне свыше 10000 Lux - ±4% |
| Диапазон измерения температуры: | от -9,9°С до 49,9°С |
| Питание: | 3шт. 1,5V ААА |
| Интерфейс: | Bluetooth |
| Единицы измерения: | Lux/Fc, °С/°F |
| Погрешность измерения температуры: | ±1°С |
| Функция сохранения результатов измерений: | в ручном режиме – 67 групп, в автоматическом – 1000 групп |
- Цена: 1 293,60 ₴
- Способ упаковки: Люксметр1 шт. Елемент живленняААА 1,5 В 3 шт. Керівництво користувача1 шт. Гарантійний талон1 шт.


