



Детектор кислорода (газоанализатор) O2 (0-30% VOL) WINTACT WT8800
5 561,60 ₴
5 450,37 ₴
- В наличии
- Код: WT8800-2
+380 (66) 351-93-51
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
WT8800 – вимірювач концентрації кисню, виробництва компанії Wintact.
Вимірювач концентрації кисню WT8800 використовує високоякісний газовий датчик, що гарантує високу чутливість, точність і повторюваність вимірів.
Корпус аналізатора концентрації кисню WT8800 виготовлений з високоміцного інженерного пластику і нековзною гумової суміші, захищений від пилу, відрізняється високою міцністю і гладкістю. Аналізатор WT8800 відповідає стандартам безпеки: GB3836.1-2010 Вибухонебезпечні середовища. Частина 1. Загальні положення. Вимоги до обладнання. GB3836.4-2010 Вибухонебезпечні середовища. Частина 4. Обладнання з іскробезпечного захистом «i». JJG 365 - 2008 Процедури перевірки електрохімічного кисневого тестера.
ОСОБЛИВОСТІ детектора кисню WT8800:
• Кольоровий дисплей, дружній користувальницький інтерфейс
• Сигналізація небезпечних рівнів звукова / світлова / вібро
• Об'єм пам'яті 120 тис. записів.
Вимірювач концентрації кисню WT8800 використовує високоякісний газовий датчик, що гарантує високу чутливість, точність і повторюваність вимірів.
Корпус аналізатора концентрації кисню WT8800 виготовлений з високоміцного інженерного пластику і нековзною гумової суміші, захищений від пилу, відрізняється високою міцністю і гладкістю. Аналізатор WT8800 відповідає стандартам безпеки: GB3836.1-2010 Вибухонебезпечні середовища. Частина 1. Загальні положення. Вимоги до обладнання. GB3836.4-2010 Вибухонебезпечні середовища. Частина 4. Обладнання з іскробезпечного захистом «i». JJG 365 - 2008 Процедури перевірки електрохімічного кисневого тестера.
ОСОБЛИВОСТІ детектора кисню WT8800:
• Кольоровий дисплей, дружній користувальницький інтерфейс
• Сигналізація небезпечних рівнів звукова / світлова / вібро
• Об'єм пам'яті 120 тис. записів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | wintact |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Промышленный |
| Форм-фактор | Переносной |
| Назначение | Обеспечение безопасности работ |
| Определяемые газы | Однокомпонентные |
| Принцип действия | Электрохимический |
| Длина | 153 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 0.216 кг |
| Погрешность: | ± 5 % |
| Разрешение: | 0,1 % |
| Габариты: | 72X153X50 мм |
| Вес: | 216 г |
| Питание: | DC 3,7V модель LP103450 – 1800mAh |
| Диапазон измерения: | 0 ~ 30 % VOL |
| Время детектирования: | 30 с |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 5 450,37 ₴
- Способ упаковки: змеритель концентрации1 шт. Элемент питания 3,7V (Li-ion, ёмкость: 1800mAh)1 шт. Фирменная коробка1 шт. USB-кабель1 шт. Зарядное устройство1 шт. Инструкция1 шт. Гарантийный талон1 шт.


