Ключ динамометричний двосторонньої дії 10-200Нм (цифровий) 1/2" TOPTUL DT-200I4
15 599,76 ₴
- В наявності
- Код: DT-200I4
+380 (66) 351-93-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ динамометричний двосторонньої дії 10-200Нм (цифровий) 1/2" TOPTUL DT-200I4
Особливості:
- Точність крутного моменту: CW ± 2% і CCW ± 3% допуск встановленого значення шкали;
- Режим роботи: режим пікового утримання (виявлення пікового значення) / режим доріжки (безперервний дисплей);
- Вибір модуля крутного моменту: Nm, Ft-Lb, In-Lb, Kg-cm;
- Пам'ять: 50 показань;
- Шість лід-вогнів і зумер, коли значення крутного моменту досягнуто;
- Індикатор низького заряду батареї і автоматичне відключення (через 5 хвилин);
- 52-ми зубчастий механізм: вперед / назад;
- Ергономічна двокомпонентна ручка з м'яким захопленням;
- Випробувано та сертифікована відповідно до DIN EN ISO 6789, BS EN 26789, ASME B107.28.
| Характеристики: | |
|---|---|
| Вид: | Динамометричний |
| Форма ключа: | Прямий |
| Точність вимірювань: | CW ± 2% / CCW ±3 % |
| Приєднувальний квадрат: | 1/2" |
| Довжина: | 520 мм |
| Зусилля: | 10-200 Нм |
| Пам'ять: | 50 вимірювань |
| Вибір одиниць: | Nm, Ft-Lb, In-Lb, Kg-cm |
| Розмір голівки (Ш х В): | 14 x 18 мм |
| Тип головки: | Вставка з храповим механізмом |
| Кількість зубців: | 52 |
| Механізм реверсу: | За годинниковою стрілкою / Проти годинникової стрілки |
| Робоча температура: | -10 ~ 60°C |
| Температура зберігання: | -20 ~ 70°C |
| Вологість: | 0 ~ 90% |
| Батарейка: | 1.5 V AA x 2 шт. |
| Термін служби батареї: | 110 годин |
| Автоматичне відключення: | 5 хвилин (при бездіяльності) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Затискне зусилля | 200 H*m |
| Довжина інструменту | 520 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 599,76 ₴


