PROTESTER ZSQ-6. 1/4 дюйма. 1-6 Nm. Викрутка динамометрична
Викрутка динамометрична PROTESTER ZSQ-6 з комплектом біт призначена для виконання різних робіт по затягуванню різьбових з'єднань з точно заданим зусиллям. На відміну від динамометричного ключа, за допомогою динамометричної викрутки можна виконати затяжку різьблення з малим зусиллям, в діапазоні від 1 Нм до 6 Нм. У комплекті з інструментом поставляються найбільш затребувані типорозмірів біт. Рельєфна рукоятка діаметром 39 мм і невеликий розмір забезпечують зручне захоплення і комфортну роботу.
Особливості PROTESTER ZSQ-6:
- Діапазон затягування 1-6 Н · м;
- Довжина 156 мм;
- Упаковка: міцний пластиковий кейс.
| Характеристики: | |
|---|---|
| Тип: | Механичний |
| Зусилля: | 1-6 Нм |
| Дозвіл: | 0,1 Нм |
| Похибка: | ±6% |
| Розмір шестикутника: | 1/4" |
| Довжина: | 156 мм |
| Діаметр рукоятки: | 39 мм |
| Вага: | 275 г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.275 кг |
| Виробник | PROTESTER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина інструменту | 156 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Затискне зусилля | 6 H*m |
| Розмір приєднувальних головок | 1/4" |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 562 ₴







