PROTESTER AYQ-0.6. 1/4 дюйма. 0,1-0,6 Nm. Викрутка динамометрична
3 401,20 ₴
- В наявності
- Код: AYQ-0.6
+380 (66) 351-93-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PROTESTER AYQ-0.6. 1/4 дюйма. 0,1-0,6 Nm. Викрутка динамометрична
Викрутка динамометрична PROTESTER AYQ-0.6 призначена для виконання різних робіт по затягуванню різьбових з'єднань з точно заданим зусиллям. На відміну від динамометричного ключа, за допомогою динамометричної викрутки можна виконати затяжку різьблення з малим зусиллям, в діапазоні від 0,1 Нм до 0,6 Нм. Установка граничного зусилля здійснюється за допомогою регулювального кільця і двох шкал, нанесених корпусі. У комплекті з інструментом поставляються 2 найпоширеніші насадки. Металева рукоятка діаметром 26 мм і невеликий розмір забезпечують зручне захоплення і комфортну роботу.
Особливості PROTESTER AYQ-0.6:
- Діапазон затягування 0,1-0,6 Н · м;
- Довжина 161 мм;
- Металева рукоятка;
- Упаковка: міцний пластиковий кейс.
| Характеристики: | |
|---|---|
| Тип: | Механичний |
| Зусилля: | 0,1-0,6 Нм |
| Дозвіл: | 0,01 Нм |
| Похибка: | ±5% |
| Розмір шестикутника: | 1/4" |
| Довжина: | 161 мм |
| Діаметр рукоятки: | 26 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір приєднувальних головок | 1/4" |
| Затискне зусилля | 0.6 H*m |
| Довжина інструменту | 161 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 401,20 ₴









